Allied Telesis AT-QSFPSR4 QSFP+ Module (AT-QSFPSR4)

  • Fabrikant-nr.: AT-QSFPSR4
  • Bechtle-nr.: 4169957
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 40 Gbit/s
  • Bereik: 150 m
  • Aansluitingen: MPO-12
  • Glasvezelstandaard: Multimode
  • Golflengte: 850 nm

869,00

Brutoprijs: € 1.051,49 incl. € 182,49 btw
Recupel: € 0,04 (excl. btw)

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Verwachte levertijd 20 dagen.

Allied Telesis AT-QSFPSR4 QSFP+ Module

869,00

Accessoires kopen Allied Telesis AT-QSFPSR4 QSFP+ Module

Vergelijkbare producten voor