Allied Telesis AT-SPFX/15 SFP Module (AT-SPFX/15)

  • Fabrikant-nr.: AT-SPFX/15
  • Bechtle-nr.: 354946
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s
  • Bereik: 15 km
  • Aansluitingen: LC
  • Glasvezelstandaard: Single mode
  • Golflengte: 1.310 nm

81,60

Brutoprijs: € 98,74 incl. € 17,14 btw
Recupel: € 0,04 (excl. btw)

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Op voorraad.

Allied Telesis AT-SPFX/15 SFP Module

81,60

Accessoires kopen Allied Telesis AT-SPFX/15 SFP Module

Vergelijkbare producten voor