Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP Module (AT-SPFX/2)

  • Fabrikant-nr.: AT-SPFX/2
  • Bechtle-nr.: 352775
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s
  • Bereik: 2 km
  • Aansluitingen: LC
  • Glasvezelstandaard: Multimode
  • Golflengte: 1.310 nm

61,50

Brutoprijs: € 74,42 incl. € 12,92 btw
Recupel: € 0,04 (excl. btw)

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Verwachte levertijd 20 dagen.

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP Module

61,50

Accessoires kopen Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP Module

Vergelijkbare producten voor