ARTICONA SFP10GSRS SFP+ Module (SFP-10G-SR-S-ARN)

  • Fabrikant-nr.: SFP-10G-SR-S-ARN
  • Bechtle-nr.: 4429488
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
  • Bereik: 300 m
  • Aansluitingen: LC
  • Glasvezelstandaard: Multimode
  • Golflengte: 850 nm
115,00

97,00

Brutoprijs: € 117,37 incl. € 20,37 btw
Recupel: € 0,04 (excl. btw)

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Op voorraad.

ARTICONA SFP10GSRS SFP+ Module

97,00

Accessoires kopen ARTICONA SFP10GSRS SFP+ Module

Vergelijkbare producten voor