HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver (JG325B)

  • Fabrikant-nr.: JG325B
  • Bechtle-nr.: 892083
  • Producttype: SFP-module
  • Fabrieksgarantie: 1 jaar Exchange Service (Details: zie website van fabrikant)

2.206,00

Brutoprijs: € 2.669,26 incl. € 463,26 btw
Recupel: € 0,04 (excl. btw)

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Verwachte levertijd 20 dagen.

HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

2.206,00

Accessoires kopen HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

Vergelijkbare producten voor