ARTICONA Gigabit opt. SFP modul MM (833159)

  • Gyártói sz.: 833159
  • Bechtle sz.: 833159
  • Adatátviteli sebesség: 1000 Mbps
  • Csatlakozók: LC
  • Optikai standard: Multi-Mode
  • Hullámhossz: 1.310 nm

21 930,00

Bruttó ár: 27 851,00 Ft 5 921,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítható: 5 napon belül.
Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.

ARTICONA Gigabit opt. SFP modul MM

21 930,00

Tartozék ehhez ARTICONA Gigabit opt. SFP modul MM

Bevásárlólista

#title#

#threshold#

Egységár

#price#

Mennyiség

Összeg

#price#

Termék

Egységár

Mennyiség

Összeg

ARTICONA Gigabit opt. SFP modul MM

Szállítható: 5 napon belül.

Egységár

21 930,00

Mennyiség

Összeg

21 930,00

Teljes összeg: 0

Top Seller termékek


Legutóbb megtekintett termékek