Cisco 1000Mbps Multi Mode Rugged SFP (GLC-SX-MM-RGD=)

  • Gyártói sz.: GLC-SX-MM-RGD=
  • Bechtle sz.: 694184-14
  • Termék típusa: SFP modul

108 250,00

Bruttó ár: 137 478,00 Ft 29 228,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítható: 20 napon belül.
Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.

Cisco 1000Mbps Multi Mode Rugged SFP

108 250,00

Top Seller termékek


Legutóbb megtekintett termékek