HPE opt. patchkábel LC-LC 30 m (QK736A)

  • Gyártói sz.: QK736A
  • Bechtle-sz. : 708503
  • Csatlakozók: LC - LC
  • Kábel hossza: 30 m
  • Szál típusa: OM4

74 000,00

Bruttó ár: 93 980,00 Ft 19 980,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 20 napon belül.

HPE opt. patchkábel LC-LC 30 m

74 000,00

Kiegészítők összeállítása HPE opt. patchkábel LC-LC 30 m

Alternatív termékek ehhez