LWL Duplex patch kábel LC-SC 1m 62,5µ (617056)

  • Gyártói sz.: 617056
  • Bechtle-sz.: 617056
  • Csatlakozók: LC | SC
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál átmérője: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM1
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

4 461,00

Bruttó ár: 5 665,00 Ft 1 204,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

LWL Duplex patch kábel LC-SC 1m 62,5µ

4 461,00

Kiegészítők összeállítása LWL Duplex patch kábel LC-SC 1m 62,5µ

Alternatív termékek ehhez