LWL duplex patchkábel ST-SC 3m 62,5/125µ (FIBSTSC3)

  • Gyártói sz.: FIBSTSC3
  • Bechtle-sz.: 916820
  • Csatlakozók: ST | SC
  • Kábel hossza: 3 m
  • Szál átmérője: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM1
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

7 475,00

Bruttó ár: 9 493,00 Ft 2 018,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Raktáron.
Már csak néhány darab elérhető, adott esetben megnövekedett szállítási idő.

LWL duplex patchkábel ST-SC 3m 62,5/125µ

7 475,00

Kiegészítők összeállítása LWL duplex patchkábel ST-SC 3m 62,5/125µ

Alternatív termékek ehhez