Opt. duplex patchkáb. LC-LC 1m 62,5/125µ (FIBLCLC1)

  • Gyártói sz.: FIBLCLC1
  • Bechtle-sz.: 959926
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál átmérője: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM1
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

6 755,00

Bruttó ár: 8 579,00 Ft 1 824,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Opt. duplex patchkáb. LC-LC 1m 62,5/125µ

6 755,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. LC-LC 1m 62,5/125µ

Alternatív termékek ehhez