Opt. duplex patchkáb. LC-ST 10 m 62,5µ (617249)

  • Gyártói sz.: 617249
  • Bechtle-sz.: 617249
  • Csatlakozók: LC | ST
  • Kábel hossza: 10 m
  • Szál átmérője: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM1
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

7 033,00

Bruttó ár: 8 932,00 Ft 1 899,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkáb. LC-ST 10 m 62,5µ

7 033,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. LC-ST 10 m 62,5µ

Alternatív termékek ehhez