Opt. duplex patchkáb. LC-ST 5m 50/125µ (617281)

  • Gyártói sz.: 617281
  • Bechtle-sz.: 617281
  • Csatlakozók: LC | ST
  • Kábel hossza: 5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

10 300,00

Bruttó ár: 13 081,00 Ft 2 781,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkáb. LC-ST 5m 50/125µ

10 300,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. LC-ST 5m 50/125µ

Alternatív termékek ehhez