Opt. duplex patchkáb. ST-SC 2m 62,5/125µ (FIBSTSC2)

  • Gyártói sz.: FIBSTSC2
  • Bechtle-sz.: 959937
  • Csatlakozók: ST | SC
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM1
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

6 395,00

Bruttó ár: 8 122,00 Ft 1 727,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Raktáron.
Már csak néhány darab elérhető, adott esetben megnövekedett szállítási idő.

Opt. duplex patchkáb. ST-SC 2m 62,5/125µ

6 395,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. ST-SC 2m 62,5/125µ

Alternatív termékek ehhez