Opt. duplex patchkáb. ST-ST 50/125µ 1 m (A50FBSTST1)

  • Gyártói sz.: A50FBSTST1
  • Bechtle-sz.: 4367123
  • Csatlakozók: ST | ST
  • Kábel hossza: 1 Optional[m]
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

8 055,00

Bruttó ár: 10 230,00 Ft 2 175,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Opt. duplex patchkáb. ST-ST 50/125µ 1 m

8 055,00

Kiegészítők összeállítása

Kiegészítők összeállítása