Opt. duplex patchkábel LC-LC 20 m 50µ (4342779)

  • Gyártói sz.: 4342779
  • Bechtle-sz.: 4342779
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 20 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

21 182,00

Bruttó ár: 26 901,00 Ft 5 719,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 20 m 50µ

21 182,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 20 m 50µ

Alternatív termékek ehhez