Opt. duplex patchkábel LC-LC 50µ 15 m (617002)

  • Gyártói sz.: 617002
  • Bechtle-sz.: 617002
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 15 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

9 195,00

Bruttó ár: 11 678,00 Ft 2 483,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 50µ 15 m

9 195,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 50µ 15 m

Alternatív termékek ehhez