Opt. duplex patchkábel LC-SC 15m 50/125µ (617208)

  • Gyártói sz.: 617208
  • Bechtle-sz.: 617208
  • Csatlakozók: LC | SC
  • Kábel hossza: 15 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

8 494,00

Bruttó ár: 10 787,00 Ft 2 293,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-SC 15m 50/125µ

8 494,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-SC 15m 50/125µ

Alternatív termékek ehhez