Opt. duplex patchkábel LC-SC 62,5µ 2 m (617059)

  • Gyártói sz.: 617059
  • Bechtle-sz.: 617059
  • Csatlakozók: LC | SC
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM1
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

4 650,00

Bruttó ár: 5 906,00 Ft 1 256,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-SC 62,5µ 2 m

4 650,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-SC 62,5µ 2 m

Alternatív termékek ehhez