Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 7,5 m (911740)

  • Gyártói sz.: 911740
  • Bechtle-sz.: 911740
  • Csatlakozók: LC | ST
  • Kábel hossza: 7,5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

13 112,00

Bruttó ár: 16 652,00 Ft 3 540,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 7,5 m

13 112,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 7,5 m

Alternatív termékek ehhez