Opt. duplex patchkábel SC-SC 50/125µ 5 m (617320)

  • Gyártói sz.: 617320
  • Bechtle-sz.: 617320
  • Csatlakozók: SC | SC
  • Kábel hossza: 5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

2 468,00

Bruttó ár: 3 134,00 Ft 666,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel SC-SC 50/125µ 5 m

2 468,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel SC-SC 50/125µ 5 m

Alternatív termékek ehhez