Allied Telesis PC Media Converter

De mediaconverters uit de PC-serie van Allied Telesis ondersteunen PoE (Power over Ethernet), zodat aangesloten apparaten zoals IP-telefoons, netwerkcamera's en wireless access points van stroom kunnen worden voorzien.

vanaf 213,00

Brutoprijs: €  257,73 incl. €  44,73 btw

Filteren op:
Prijs van
tot
Tonen
4 resultaten

Fabrikant nr.: AT-PC200/SC-60

Bechtle nr.: 4166056

Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s, Poort 1: Fiber SC, Poort 2: RJ45, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 2 km

213,00

Brutoprijs: €  257,73 incl. €  44,73 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: AT-PC2000/SC-60

Bechtle nr.: 4166053

Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s, Poort 1: Fiber SC, Poort 2: RJ45, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 500 m

289,00

Brutoprijs: €  349,69 incl. €  60,69 btw

Verwachte levertijd 20 dagen.

Fabrikant nr.: AT-PC2000/SP-60

Bechtle nr.: 4166054

Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s, Poort 1: SFP, Poort 2: RJ45, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: Afhankelijk van de gekozen SFP-module

294,00

Brutoprijs: €  355,74 incl. €  61,74 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: AT-PC2000/LC-60

Bechtle nr.: 4166055

Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s, Poort 1: Fiber LC, Poort 2: RJ45, Glasvezelstandaard: Multimode, Bereik: 500 m

305,00

Brutoprijs: €  369,05 incl. €  64,05 btw

Levertijd 4 werkdagen.