cw50_1440x400_alle-nl4

Maak kennis met ons IT-Solutions team

Van uitdaging tot oplossing: een op maat gemaakte oplossing voor ieder IT-vraagstuk!

Naast het leveren van IT-producten ondersteunen we je op een veel breder vlak. Zo helpen we je ook graag bij al je IT-uitdagingen. Of je nu de bestaande IT-infrastructuur wilt uitbreiden of op zoek bent naar een nieuwe oplossing. Van ontwerp en implementatie tot en met het onderhouden van apparatuur: we staan voor je klaar om je van professioneel en merkonafhankelijk advies te voorzien en je in het project te begeleiden.

Onze Consultants en Advisors hebben ervaring met de uitdagingen waar je voor staat. Ze zijn op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen. En ze weten hoe die nieuwe technologie ingezet kan worden om de beste IT-oplossing voor je samen te stellen. Een oplossing die de productiviteit verhoogt en tegelijkertijd de workflows eenvoudiger maakt.

Knowledge is power, but enthusiasm pulls the switch.
Workspace
Connectivity
Datacenter
Software
Workspace
Dennis van Pinxten

Dennis van Pinxten

Solution advisor workspace

 

T  +31 40 250 9047
dennis.vanpinxten@bechtle.com

Robin Denissen

Robin Denissen

Solution advisor workspace

 

T +31 40 250 9043
robin.denissen@bechtle.com

kontaktbild-muster

Sven van Dorst

Solution advisor workspace

 

T +31 40 760 2821
sven.vandorst@bechtle.com

Thijs Stobbelaar

Thijs Stobbelaar

AV consultant

 

T +31 40 250 9041
thijs.stobbelaar@bechtle.com

Aydin Torunoglu

Aydin Torunoglu

Solution Advisor audiovisual

 

T +31 40 760 2875
aydin.torunoglu@bechtle.com

Connectivity

Ritesh Colijn

Teamleider connectivity & datacenter

 

T  +31 40 250 9048
ritesh.colijn@bechtle.com

Richard Snoeks

Consultant connectivity

 

T  +31 40 250 9046
richard.snoeks@bechtle.com

Kevin van Houtum

Kevin van Houtum

Advisor connectivity

 

T  +31 40 250 9044
kevin.vanhoutum@bechtle.com

Datacenter

Sander Hermans

Datacenter advisor

 

T  +31 40 250 9017
sander.hermans@bechtle.com

Daan van Mol

Daan van Mol

Datacenter advisor

 

T +31 40 250 9049
daan.vanmol@bechtle.com

Software
Jos Willemsen

Jos Willemsen

Teamleider Software & Workspace

 

T +31 40 760 2812
jos.willemsen@bechtle.com

Tim ter Haar

Tim ter Haar

Cloud consultant

 

T +31 40 760 2868
tim.terhaar@bechtle.com

Gino van Essen

Gino van Essen

Cloud consultant

 

T +31 40 250 9045
gino.vanessen@bechtle.com

Peter Berkers

Peter Berkers

Solution advisor

 

T +31 40 250 9019
peter.berkers@bechtle.com

Janneke Hoeben

Janneke Hoeben

IT asset management consultant

 

T +31 20 206 5390
janneke.hoeben@bechtle.com

Nicole Simons

Solution advisor datacenter software

 


nicole.simons@bechtle.com

Axel Brox

Solution advisor software

 

T +31 40 760 2838
axel.brox@bechtle.com

Patrick Voss

Patrick Voss

Solution advisor security

 

T +31 40 760 2915
patrick.voss@bechtle.com

GIJS VAN DER PUTTEN

Manager IT-Solutions
 

"Ben je op zoek naar advies met betrekking tot een specifiek IT-segment? Ons gespecialiseerd IT-Solutions team kijkt graag samen met jou naar de meest geschikte oplossing voor jouw organisatie!
 

Als Value Added Reseller hebben we als doel om je te voorzien van een op maat gemaakte oplossing. Dat doen we niet alleen. Steeds vaker vragen IT-projecten net iets meer specialisme; vandaar dat we nauw samenwerken met gerenommeerde servicepartners om de uitrol van complexe infrastructuren vlekkeloos te laten verlopen. Door de jaren heen hebben we een zeer effectief netwerk van servicepartners met ieder hun eigen IT-specialisme opgebouwd. Van ontwerp, implementatie en onderhoud tot en met vernieuwing. Op ieder denkbaar IT-gebied. Samen met onze partners zorgen we dat je zo min mogelijk omkijken hebt naar de IT-omgeving.
 

Ons IT-Solutions team is het kenniscentrum van Bechtle. Hier werken Consultants en Solutions Advisors die onze klanten helpen met de meest uitdagende IT-vraagstukken. Maak kennis met ons IT-Solutions team!"

 

Gijs vd Putten