Netwerkverbindingen

Filteren op:

Prijs van
tot

Tonen

3103 Resultaten

Fabrikant nr.: 163157

Bechtle-Nr.: 163157

Categorie: Cat5e, Kabellengte: 10 m, Kleur: grijs, Afscherming: SF/UTP, Bezetting: 1:1

12,55

Brutoprijs: € 15,19 incl. € 2,64 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 85124

Bechtle-Nr.: 4344245

Producttype: RJ45-koppeling

12,85

Brutoprijs: € 15,55 incl. € 2,70 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: 85332

Bechtle-Nr.: 4342620

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 2 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

16,85

Brutoprijs: € 20,39 incl. € 3,54 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: 85331

Bechtle-Nr.: 4342504

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 1 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

13,85

Brutoprijs: € 16,76 incl. € 2,91 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: 86330

Bechtle-Nr.: 4338621

Producttype: Glasvezelkoppeling

10,65

Brutoprijs: € 12,89 incl. € 2,24 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: 4338147

Bechtle-Nr.: 4338147

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 20 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

44,64

Brutoprijs: € 54,01 incl. € 9,37 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338144

Bechtle-Nr.: 4338144

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 15 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

34,24

Brutoprijs: € 41,43 incl. € 7,19 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338140

Bechtle-Nr.: 4338140

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 10 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

23,84

Brutoprijs: € 28,85 incl. € 5,01 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338138

Bechtle-Nr.: 4338138

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 7,5 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

14,00

Brutoprijs: € 16,94 incl. € 2,94 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338133

Bechtle-Nr.: 4338133

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 5 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

13,00

Brutoprijs: € 15,73 incl. € 2,73 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338132

Bechtle-Nr.: 4338132

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 3 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

11,00

Brutoprijs: € 13,31 incl. € 2,31 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338129

Bechtle-Nr.: 4338129

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 2 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

10,00

Brutoprijs: € 12,10 incl. € 2,10 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338126

Bechtle-Nr.: 4338126

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 1 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

9,54

Brutoprijs: € 11,54 incl. € 2,00 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338122

Bechtle-Nr.: 4338122

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 1 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

8,62

Brutoprijs: € 10,43 incl. € 1,81 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4338092

Bechtle-Nr.: 4338092

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 0,5 m, Kleur: wit, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

3,34

Brutoprijs: € 4,04 incl. € 0,70 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: CAB-DAC30M-SFP28-DEC01

Bechtle-Nr.: 4337655

Producttype: Kabel

139,90

Brutoprijs: € 169,28 incl. € 29,38 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: 46986

Bechtle-Nr.: 4335738

Aansluitingen: MPO | MPO, Kabellengte: 200 m, Diameter kern / binnenmantel: 50/125 µm (multimode), Glasvezeltype: OM3

975,00

Brutoprijs: € 1.179,75 incl. € 204,75 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: 46984

Bechtle-Nr.: 4335737

Aansluitingen: MPO | MPO, Kabellengte: 100 m, Diameter kern / binnenmantel: 50/125 µm (multimode), Glasvezeltype: OM3

552,00

Brutoprijs: € 667,92 incl. € 115,92 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: 46983

Bechtle-Nr.: 4335734

Aansluitingen: MPO | MPO, Kabellengte: 50 m, Diameter kern / binnenmantel: 50/125 µm (multimode), Glasvezeltype: OM3

302,00

Brutoprijs: € 365,42 incl. € 63,42 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: CAB-DAC15M-SFPP-DEC02

Bechtle-Nr.: 4330982

Producttype: Kabel

88,60

Brutoprijs: € 107,21 incl. € 18,61 btw

Levertijd 4 werkdagen.