TP-LINK TL-SM5110-LR SFP+ Module (TL-SM5110-LR)

  • Fabrikant-nr.: TL-SM5110-LR
  • Bechtle-nr.: 4538302
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
  • Bereik: 10 km
  • Aansluitingen: LC
  • Glasvezelstandaard: Single mode
  • Golflengte: 1.310 nm

39,55

Brutoprijs: € 47,86 incl. € 8,31 btw

Verzendkosten
zijn opgeslagen in jouw account.
Levertijd 4 werkdagen.

TP-LINK TL-SM5110-LR SFP+ Module

39,55

Accessoires kopen TP-LINK TL-SM5110-LR SFP+ Module

Vergelijkbare producten voor