Allied Telesis AT-QSFPSR4 QSFP+ Module (AT-QSFPSR4)

  • Nr producenta:: AT-QSFPSR4
  • Bechtle-nr: 4169957
  • Szybkość transmisji danych: 40 Gb/s
  • Zasięg: 150 m
  • Złącza: MPO-12
  • LWL-Standard: wielomodowy
  • Długość fal: 850 nm

5 421,00

Cena brutto: 6 667,83 zł Z 1 246,83 zł VAT

Koszty przesyłki
są zapisane na Państwa koncie.
Czas dostawy wynosi 20 dni.

Allied Telesis AT-QSFPSR4 QSFP+ Module

5 421,00

Zestawienie akcesoriów

Zestawienie akcesoriów