Kabel świat. dupleks LC-LC 1m 62,5/125 (O0330.1)

  • Nr producenta:: O0330.1
  • Nr Bechtle: 152724
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 1 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

131,75

Cena brutto: 162,05 zł Z 30,30 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks LC-LC 1m 62,5/125

131,75

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks LC-LC 1m 62,5/125