Kabel światł. dupleks LC-SC 3m 62,5/125µ (O3061.3)

  • Nr producenta:: O3061.3
  • Nr Bechtle: 174655
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

140,95

Cena brutto: 173,37 zł Z 32,42 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 20 dni.

Kabel światł. dupleks LC-SC 3m 62,5/125µ

140,95

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks LC-SC 3m 62,5/125µ