Kabel światł. dupleks LC-SC 5m 62,5/125µ (O3061.5)

  • Nr producenta:: O3061.5
  • Nr Bechtle: 174656
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 5 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

155,75

Cena brutto: 191,57 zł Z 35,82 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 20 dni.

Kabel światł. dupleks LC-SC 5m 62,5/125µ

155,75

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks LC-SC 5m 62,5/125µ