Kabel świat. dupleks LC-ST 10m 62,5/125 (O0371.10)

  • Nr producenta:: O0371.10
  • Nr Bechtle: 147933
  • Złącza: LC | ST
  • Długość kabla: 10 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

186,99

Cena brutto: 230,00 zł Z 43,01 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks LC-ST 10m 62,5/125

186,99

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks LC-ST 10m 62,5/125