Kabel światł. dupleks SC-SC 2m 50/125µ (O7413.2)

  • Nr producenta:: O7413.2
  • Nr Bechtle: 135293
  • Złącza: SC | SC
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM3

70,55

Cena brutto: 86,78 zł Z 16,23 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światł. dupleks SC-SC 2m 50/125µ

70,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks SC-SC 2m 50/125µ