Kabel światł. dupleks SC-SC 3m 62,5/125 (O6423.3)

  • Nr producenta:: O6423.3
  • Nr Bechtle: 174628
  • Złącza: SC | SC
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

95,95

Cena brutto: 118,02 zł Z 22,07 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 20 dni.

Kabel światł. dupleks SC-SC 3m 62,5/125

95,95

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks SC-SC 3m 62,5/125