Kabel świat. dupleks SC-ST 3m 62,5/125µ (O6363.3)

  • Nr producenta:: O6363.3
  • Nr Bechtle: 174613
  • Złącza: ST | SC
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

97,55

Cena brutto: 119,99 zł Z 22,44 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 20 dni.

Kabel świat. dupleks SC-ST 3m 62,5/125µ

97,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks SC-ST 3m 62,5/125µ