Kabel świat. dupleks ST-ST 1m 62,5/125µ (O6023.1)

  • Nr producenta:: O6023.1
  • Nr Bechtle: 174599
  • Złącza: ST | ST
  • Długość kabla: 1 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

81,85

Cena brutto: 100,68 zł Z 18,83 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks ST-ST 1m 62,5/125µ

81,85

Zestawienie akcesoriów

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks ST-ST 1m 62,5/125µ