Kabel świat. dupleks ST-ST 2m 62,5/125µ (O6023.2)

  • Nr producenta:: O6023.2
  • Nr Bechtle: 174601
  • Złącza: ST | ST
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

90,75

Cena brutto: 111,62 zł Z 20,87 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks ST-ST 2m 62,5/125µ

90,75

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks ST-ST 2m 62,5/125µ