Kabel światł. Duplex SC-ST 10m 62,5/125 (O6363.10)

  • Nr producenta:: O6363.10
  • Nr Bechtle: 174616
  • Złącza: ST | SC
  • Długość kabla: 10 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

125,65

Cena brutto: 154,55 zł Z 28,90 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 20 dni.

Kabel światł. Duplex SC-ST 10m 62,5/125

125,65

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. Duplex SC-ST 10m 62,5/125