Kabel światłow. dupleks LC-LC 2 m 62,5µ (616955)

  • Nr producenta:: 616955
  • Nr Bechtle: 616955
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

84,42

Cena brutto: 103,84 zł Z 19,42 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 4 dni.

Kabel światłow. dupleks LC-LC 2 m 62,5µ

84,42

Zestawienie akcesoriów

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światłow. dupleks LC-LC 2 m 62,5µ