Kabel światłow. dupleks LC-LC 3 m 62,5µ (616956)

  • Nr producenta:: 616956
  • Nr Bechtle: 616956
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

97,70

Cena brutto: 120,17 zł Z 22,47 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 4 dni.

Kabel światłow. dupleks LC-LC 3 m 62,5µ

97,70

Zestawienie akcesoriów

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światłow. dupleks LC-LC 3 m 62,5µ