Kabel światłow. dupleks SC-LC 3m 50/125 (O0314.3)

  • Nr producenta:: O0314.3
  • Nr Bechtle: 400506
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM3

179,55

Cena brutto: 220,85 zł Z 41,30 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światłow. dupleks SC-LC 3m 50/125

179,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światłow. dupleks SC-LC 3m 50/125