| Produkt |
|---|
| typ produktu | dotyková obrazovka |
| Záruka výrobce | 3 roky servis-odběr-v místě (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej |
|---|
| velikost displeje | 138,7 cm (54,6") |
| fyzické rozlišení | 3.840 x 2.160 4K UHD |
| kontrast | 1.200:1 |
| jas | 435 cd/m² |
| Panel technology | IPS |
| dotyková technologie | kapacitní |
| pohledový úhel horiz./vertik. | 178°/178° |
| podsvícení | bílá LED |
| konektivita |
|---|
| vstup signálu | 1x DisplayPort (digitální), 2x HDMI (digitální) |
| dodatečné prípojky | 1x RJ45, 1x USB typ B, 2x USB typ A |
| bezdrátové funkce | WLAN volitelná |
| design |
|---|
| barva | černá |
| vybavení |
|---|
| reproduktor | ano, 2x 10 W (stereo) |
| funkce | funkce zabraňující vypalování, používání ve formátu na výšku, Open frame, dotyk pres sklo |
| všeobecně |
|---|
| doba provozu (až) | 24 hodin denně (trvalý provoz) |
| operační systém |
|---|
| operační systém | Android |
| verze operačního systému | 11 |
| montáž |
|---|
| montážní standard VESA | 400 x 400 mm |
| vytrvalost |
|---|
| energetická trída | F |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| spotreba energie | 78 kWh/1000h |
| bezpečnost |
|---|
| druh ochrany | IP65 (vepredu) |
| fyzické vlastnosti |
|---|
| hmotnost | 39,6 kg |
| obsah dodávky |
|---|
| obsah dodávky | baterie, kabel DisplayPort, dálkové ovládání, kabel HDMI, síťový kabel, USB kabel |
| Provedení |
|---|
| Provedení | Evropa |