| Produkt |
|---|
| typ produktu | Public Display |
| Záruka výrobce | 3 roky bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej |
|---|
| velikost displeje | 60,5 cm (23,8") |
| fyzické rozlišení | 1.920 x 1.080 FHD |
| kontrast | 1.000:1 |
| jas | 250 cd/m² |
| pohledový úhel horiz./vertik. | 178°/178° |
| podsvícení | bílá LED |
| povrch displeje | matný |
| konektivita |
|---|
| vstup signálu | 1x HDMI (digitální) |
| dodatečné prípojky | 1x RJ45, 1x USB typ A |
| bezdrátové funkce | Bluetooth, Miracast, WLAN |
| design |
|---|
| barva | černá |
| vybavení |
|---|
| reproduktor | ano, 1x 5 W (mono) |
| funkce | používání ve formátu na výšku, teplotní senzor |
| CMS software | volitelně |
| kompatibilní software | Samsung VXT Enterprise, Samsung VXT Pro, Samsung VXT Standard |
| bezpečnost |
|---|
| druh ochrany | IP5X (ochrana proti prachu) |
| všeobecně |
|---|
| doba provozu (až) | 16 hodin denně |
| montáž |
|---|
| montážní standard VESA | 100 x 100 mm |
| vytrvalost |
|---|
| spotreba energie (standby) | 0,5 W |
| fyzické vlastnosti |
|---|
| hmotnost | 3,0 kg |
| obsah dodávky |
|---|
| obsah dodávky | baterie, dálkové ovládání, síťový kabel, RS232C (IN) - adaptér |
| Provedení |
|---|
| Provedení | Česká |