Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Klepnutím přiblížíte
1 z 6
Lenovo
Lenovo ThinkPad E14 G7 U5 16/512 GB
velikost displeje: 35,6 cm (14,0") - model procesoru: Intel Core Ultra 5 225U, 1.5 GHz - operační paměť: 16 GB - SSD: 512 GB - výdrž akumulátoru (až): 10 hodiny... více
27 070,00 Kč27 070,00 Kč
Cena brutto: 32 754,70 Kč včetně 5 684,70 Kč DPH bez paušálního transakčního poplatku / nákladů na dopravu
Objednejte do 15:00 pro předpokládané doručení dne 15. května.
58 položek na skladu
Notebook Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Intel
ThinkPad E14 Gen 7 s procesorem Intel Core nabízí spolehlivý výkon pro firemní aplikace. Díky 14" displeji, robustnímu hliníkovému pouzdru, rychlému SSD a rozsáhlým možnostem pripojení je ideální pro každodenní mobilní práci. Díky moderním bezpečnostním prvkům a dlouhé výdrži akumulátoru je tento model ideální pro profesionální uživatele.
Lenovo ThinkPad E14 G7 U5 16/512 GB
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | notebook |
| Záruka výrobce | 3 roky servis v místě (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej | |
| velikost displeje | 35,6 cm (14,0") |
| povrch displeje | matný |
| fyzické rozlišení | 1.920 x 1.200 WUXGA |
| poměr stran | 16:10 |
| jas | 300 cd/m² |
| kontrast | 1.000:1 |
| dotyková obrazovka | ne |
| design | |
| barva | černá |
| procesor | |
| typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| model procesoru | Intel Core Ultra 5 225U, 1.5 GHz |
| operační paměť | |
| operační paměť | 16 GB |
| typ operační paměti | DDR5 |
| takt | 5.600 MHz |
| paměťové bloky obsazené/celkem | 1 / 2 |
| max. operační paměť | 64 GB |
| operační systém | |
| operační systém | Windows 11 Pro 64bit. |
| grafika | |
| typ grafické karty | onboard / - |
| grafická karta | Intel Graphics |
| paměťová média | |
| SSD | 512 GB |
| formát SSD | 1x M.2 PCIe |
| konektivita | |
| bezdrátové funkce | Bluetooth, WLAN |
| prípojky | 1x combo mikrofon/sluchátka, 1x HDMI, 1x RJ45, 1x Thunderbolt4, 1x USB 3.0 typ A, 1x USB 3.1 typ A, 1x USB 3.2 typ C |
| vybavení | |
| integrovaná webová kamera | 2 Megapixely FHD, infračervená kamera |
| klávesnice | podsvíceno, Multi Touch Touchpad, chráněno proti stríkající vodě |
| mechaniky | |
| mechaniky | bez |
| výkon | |
| výdrž akumulátoru (až) | 10 hodiny |
| technologie akumulátoru | Li-Ion |
| kapacita akumulátoru | 64 Wh |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | filtr modrého světla, NVMe |
| fyzické vlastnosti | |
| rozměry (š x v x h) | 313 x 15 x 220 mm |
| hmotnost od | 1,34 kg |
| bezpečnost | |
| bezpečnostní funkce | TPM2.0, automatické šifrování (SED) - TCG OPAL, nano slot Kensington, integrovaný kryt webové kamery, snímač otisků prstů |
| vytrvalost | |
| Certifikace trvalé udržitelnosti | ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold (liší se v závislosti na zemi), TCO Certified 10 |
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 171 kgCO2e |
| výpočet hodnoty CO2 (dle výrobce) | PAIA |
| obsah dodávky | |
| obsah dodávky | síťový zdroj (65 W) |
| Provedení | |
| Provedení | Česká |
| vytrvalost | |
|---|---|
| Certifikace trvalé udržitelnosti | ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold (liší se v závislosti na zemi), TCO Certified 10 |
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 171 kgCO2e |
| výpočet hodnoty CO2 (dle výrobce) | PAIA |
Certifikace