Klepnutím přiblížíte
1 z 12
Dell
Monitor Dell Pro 27 Plus P2725DE QHD Hub
velikost displeje: 68,6 cm (27,0") - vstup signálu: 1x DisplayPort (digitální), 1x HDMI (digitální) - fyzické rozlišení: 2.560 x 1.440 WQHD - poměr stran: 16:9 - Panel technology: IPS... více
6 702,00 Kč6 702,00 Kč
Cena brutto: 8 109,42 Kč včetně 1 407,42 Kč DPH bez paušálního transakčního poplatku / nákladů na dopravu
Předpokládané datum doručení 8. dubna.
73 položek na skladu
Monitor Dell Pro 27 Plus QHD, USB C Hub - P2725DE
presvědčí nejen živými barvami, ale také rozsáhlou konektivitou. Jediný kabel prenáší data i video a zároveň poskytuje napájení do 90 W.
Je optimální pro kanceláre i domácí pracovny.
Display Manager Dell umožňuje efektivní a organizovanou práci. Integrovaná technologie ComfortView pritom chrání oči pred vlivem škodlivého modrého světla a zajišťuje lepší komfort.
Další vlastnosti:
- kompatibilní s macOS
- výškově nastavitelný stojanový rám (150 mm), náklon (-5° a 21°), otáčení (-45° až 45°), preklápění (-90° až 90°)
- plynulý obraz díky obrazové frekvenci 100 Hz
- Daisy Chaining - efektivní multitasking díky propojení několika monitorů
- výsuvné porty USB
Vybavení:
Zarízení pro bezpečnostní zámek - založené na bezpečnostním slotu Kensington (TM) (kabelový zámek je k dostání samostatně).
Monitor Dell Pro 27 Plus P2725DE QHD Hub
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | stolní monitor |
| Záruka výrobce | 3 Jahre Advanced Exchange-Service am nächsten Arbeitstag nach Ferndiagnose (Details siehe Hersteller-Website) |
| displej | |
| velikost displeje | 68,6 cm (27,0") |
| fyzické rozlišení | 2.560 x 1.440 WQHD |
| poměr stran | 16:9 |
| kontrast | 1.500:1 |
| jas | 350 cd/m² |
| obnovovací frekvence (max.) | 100 Hz |
| Panel technology | IPS |
| pohledový úhel horiz./vertik. | 178°/178° |
| reakční doba | 8 ms |
| povrch displeje | matný |
| podsvícení | bílá LED |
| konektivita | |
| vstup signálu | 1x DisplayPort (digitální), 1x HDMI (digitální) |
| max. nab. výkon USB typ C | 90 W |
| dodatečné prípojky | 1x RJ45, výstup DisplayPort |
| design | |
| barva | černá, stríbrná |
| vybavení | |
| funkce | filtr modrého světla, Daisy-Chain |
| všeobecně | |
| rotace na formát na výšku | ano |
| nastavitelná výška | ano, 150 mm |
| montážní standard VESA | 100 x 100 mm |
| vytrvalost | |
| Certifikace trvalé udržitelnosti | ENERGY STAR 8.0, EPEAT zlatý Climate+ (růz. podle země), TCO Certified 10, TCO Certified Edge |
| energetická trída | E |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| spotreba energie | 20 kWh/1000h |
| spotreba energie (standby) | 0,3 W |
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 218 kgCO2e |
| výpočet hodnoty CO2 (dle výrobce) | ISO 14040 |
| Certifikáty | |
| certifikáty | TÜV Rheinland Eye Comfort |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | vedení kabelů, naklápěcí |
| fyzické vlastnosti | |
| hmotnost bez stojanu | 4,60 kg |
| hmotnost se stojanem | 6,20 kg |
| obsah dodávky | |
| obsah dodávky | kabel DisplayPort, síťový kabel, kabel USB typ C - USB typ A, kabel USB typ C |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |
Produktové listy
Monitor Dell Pro 27 Plus P2725DE QHD Hub - CO2-Information
Monitor Dell Pro 27 Plus P2725DE QHD Hub - Produktový list o spotřebě energie
| vytrvalost | |
|---|---|
| Certifikace trvalé udržitelnosti | ENERGY STAR 8.0, EPEAT zlatý Climate+ (růz. podle země), TCO Certified 10, TCO Certified Edge |
| energetická trída | E |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| spotreba energie | 20 kWh/1000h |
| spotreba energie (standby) | 0,3 W |
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 218 kgCO2e |
| výpočet hodnoty CO2 (dle výrobce) | ISO 14040 |
Certifikace