Bez příslušenství
Klepnutím přiblížíte
1 z 13
Dell
Monitor Dell UltraSharp 24 U2424H
velikost displeje: 60,5 cm (23,8") - vstup signálu: 1x DisplayPort (digitální), 1x HDMI (digitální), 1x USB typ C - fyzické rozlišení: 1.920 x 1.080 FHD - poměr stran: 16:9 - Panel technology: IPS... více
7 097,00 Kč7 097,00 Kč
Cena brutto: 8 587,37 Kč včetně 1 490,37 Kč DPH bez paušálního transakčního poplatku / nákladů na dopravu
Předpokládané datum doručení 8. dubna.
79 položek na skladu
Zvyšte svou produktivitu díky monitoru s úhlopríčkou 60,47 cm (23,8") a zároveň si chraňte oči. Díky integrovanému senzoru okolního světla, funkci ComfortView Plus a obnovovací frekvenci 120 Hz získal tento monitor čtyrhvězdičkový certifikát TÜV Rheinland za šetrnost k očím.
Je ideální pro práci v kancelári i doma.
Další vlastnosti
- EasyArrange: možnost více aplikací na jedné obrazovce, až 5 prizpůsobitelných oken
- nejnovější ekologické standardy
- PowerNap: Pokud se obrazovka nepoužívá, ztmavne nebo prejde do klidového stavu.
- výškově nastavitelný stojanový rám (150 mm), náklon (-5° a 21°), otáčení (-45° až 45°), preklápění (-90° až 90°)
Vybavení:
- slot pro bezpečnostní zámek (kabelový zámek je k dostání zvlášť)
- ochrana proti odcizení na stojanu (pripojení monitoru ke stojanu šroubem)
Monitor Dell UltraSharp 24 U2424H
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | stolní monitor |
| Záruka výrobce | Tříletý výměnný servis následující pracovní den se servisem Premium Panel |
| displej | |
| velikost displeje | 60,5 cm (23,8") |
| fyzické rozlišení | 1.920 x 1.080 FHD |
| poměr stran | 16:9 |
| kontrast | 1.000:1 |
| jas | 250 cd/m² |
| obnovovací frekvence (max.) | 120 Hz |
| Panel technology | IPS |
| pohledový úhel horiz./vertik. | 178°/178° |
| reakční doba | 8 ms |
| podsvícení | bílá LED |
| konektivita | |
| vstup signálu | 1x DisplayPort (digitální), 1x HDMI (digitální), 1x USB typ C |
| dodatečné prípojky | výstup DisplayPort, USB hub |
| design | |
| barva | černá, stríbrná |
| vybavení | |
| reproduktor | ne |
| funkce | filtr modrého světla, Daisy-Chain, senzor osvětlení okolí |
| všeobecně | |
| rotace na formát na výšku | ano |
| nastavitelná výška | ano, 150 mm |
| montážní standard VESA | 100 x 100 mm |
| vytrvalost | |
| Certifikace trvalé udržitelnosti | ENERGY STAR 8.0, EPEAT zlatý Climate+ (růz. podle země), TCO Certified 9, TCO Certified Edge |
| energetická trída | D |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| spotreba energie | 14 kWh/1000h |
| spotreba energie (standby) | 0,5 W |
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 502 kgCO2e |
| výpočet hodnoty CO2 (dle výrobce) | PAIA |
| Certifikáty | |
| certifikáty | TÜV Rheinland Eye Comfort |
| bezpečnost | |
| bezpečnostní funkce | standardní slot Kensington |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | správce displejů a periferií Dell, barevný prostor P3, vedení kabelů, naklápěcí |
| fyzické vlastnosti | |
| hmotnost bez stojanu | 3,52 kg |
| hmotnost se stojanem | 5,40 kg |
| obsah dodávky | |
| obsah dodávky | kabel DisplayPort, síťový kabel, kabel USB typ A - USB typ C |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |
Produktové listy
| vytrvalost | |
|---|---|
| Certifikace trvalé udržitelnosti | ENERGY STAR 8.0, EPEAT zlatý Climate+ (růz. podle země), TCO Certified 9, TCO Certified Edge |
| energetická trída | D |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| spotreba energie | 14 kWh/1000h |
| spotreba energie (standby) | 0,5 W |
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 502 kgCO2e |
| výpočet hodnoty CO2 (dle výrobce) | PAIA |
Certifikace