| Produkt |
|---|
| typ produktu | síťová kamera |
| Záruka výrobce | 5 let bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| fyzické vlastnosti |
|---|
| konstrukce | pevná kamera |
| oblast použití | monitoring interiéru |
| hmotnost | 1,74 kg |
| konektivita |
|---|
| prípojky | 1x 2,5mm zdírka jack 4p., 1x RJ45 |
| WLAN | ne |
| optické vlastnosti |
|---|
| rozlišení obrazu | 2.880 x 2.160 |
| ohnisková vzdálenost | 3,7 mm |
| optika | pevně zabudovaný |
| horizontální zorné pole | 115° |
| vertikální zorné pole | 89,2° |
| výkon |
|---|
| snímková frekvence | 25 fps |
| paměť |
|---|
| paměť | slot na karty microSD/microSDHC/microSDXC |
| všeobecně |
|---|
| napájení | PoE (802.3af), PoE+ (802.3at) |
| bezpečnost |
|---|
| druh ochrany | IK11, IP66, IP69, IP6K9K |
| obsah dodávky |
|---|
| obsah dodávky | montážní príslušenství, návod pro rychlý start |
| vybavení |
|---|
| funkce | aktivní manipulační alarm, Alarm input/output, AXIS Audio Analytics, AXIS Live Privacy Shield, AXIS Object Analytics, Axis Zipstream, rozpoznání pohybu, Lightfinder, WDR (Wide Dynamic Range) |
| integrovaný mikrofon | ano |
| IR osvětlení | ano |
| Provedení |
|---|
| Provedení | Evropa |