| Produkt |
|---|
| typ produktu | Collaboration Board |
| Záruka výrobce | 2 roky bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej |
|---|
| velikost displeje | 165,1 cm (65,0") |
| fyzické rozlišení | 3.840 x 2.160 4K UHD |
| kontrast | 1.200:1 |
| jas | 4.000 cd/m² |
| Panel technology | VA |
| dotyková technologie | infračervená |
| pohledový úhel horiz./vertik. | 178°/178° |
| konektivita |
|---|
| vstup signálu | 1x HDMI (digitální), 1x USB |
| dodatečné prípojky | 2x RJ45, 3x USB typ A, výstup DisplayPort, výstup HDMI |
| bezdrátové funkce | rízeno aplikací (pres WLAN), Bluetooth, WLAN |
| design |
|---|
| barva | černá |
| vybavení |
|---|
| reproduktor | ano |
| integrovaná konferenční kamera | ano |
| zorné pole | 120° |
| integrovaný mikrofon | ano |
| dosah mikrofonu | 12 m |
| všeobecně |
|---|
| kompatibilní software | Microsoft Teams, Zoom |
| operační systém |
|---|
| operační systém | Android |
| bezpečnost |
|---|
| bezpečnostní funkce | integrovaný kryt webové kamery, rozhraní chráněné heslem |
| zvláštnosti |
|---|
| zvláštnosti | funkce UI, potlačení echa a šumu, Včetně zadávacího pera, integrovaná kamera, ovládání hlasem, sledování mluvčího, funkce Whiteboard |
| fyzické vlastnosti |
|---|
| rozměry (š x v x h) | 1.484 x 955 x 105 mm |
| hmotnost | 40,0 kg |
| Provedení |
|---|
| Provedení | Evropa |