Application example
Klepnutím přiblížíte
1 z 4
Yealink
Yealink MeetingBoard 86 Pro
velikost displeje: 218,4 cm (86,0") - fyzické rozlišení: 3.840 x 2.160 4K UHD - vstup signálu: 1x HDMI (digitální), 1x USB - kontrast: 1.200:1... více
107 918,00 Kč107 918,00 Kč
Cena brutto: 130 580,78 Kč včetně 22 662,78 Kč DPH bez paušálního transakčního poplatku / nákladů na dopravu
Předpokládané datum doručení 8. dubna. Při větším množství se může příp. prodloužit dodací lhůta.
K dispozici je již jen několik kusů.
The Yealink MeetingBoard Pro is a cutting-edge, all-in-one video conferencing solution.
It integrates 4K video conferencing, wireless content sharing in HD, and a digital whiteboard, providing seamless collaboration in a single device.
Featuring a sleek design and flexible mounting options, the device is quick and easy to set up, enabling hassle-free meetings.
The MeetingBoard Pro excels with state-of-the-art AI-driven audio and video technologies, including full-duplex audio, IntelliFocus for automatic speaker framing and Video Fence for enhanced meeting privacy.
Plus, it's certified for full compatibility with Microsoft Teams and Zoom.
Includes:
- 1 x MeetingBoard Pro
- 1 x Cable pack
- 1 x 3 m AC power cable
- 1 x 3 m Cat5e network cable
- 4 x Stylus pens
- 3 x Cable ties
- 1 x Quick start guide
Please note: MB-WallMount is sold separately and not standard.
The Yealink MeetingBoard Pro is a cutting-edge, all-in-one video conferencing solution.
It integrates 4K video conferencing, wireless content sharing in HD, and a digital whiteboard, providing seamless collaboration in a single device.
Featuring a sleek design and flexible mounting options, the device is quick and easy to set up, enabling hassle-free meetings.
The MeetingBoard Pro excels with state-of-the-art AI-driven audio and video technologies, including full-duplex audio, IntelliFocus for automatic speaker framing and Video Fence for enhanced meeting privacy.
Plus, it's certified for full compatibility with Microsoft Teams and Zoom.
Includes:
- 1 x MeetingBoard Pro
- 1 x Cable pack
- 1 x 3 m AC power cable
- 1 x 3 m Cat5e network cable
- 4 x Stylus pens
- 3 x Cable ties
- 1 x Quick start guide
Please note: MB-WallMount is sold separately and not standard.
Yealink MeetingBoard 86 Pro
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | Collaboration Board |
| Záruka výrobce | 2 roky bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej | |
| velikost displeje | 218,4 cm (86,0") |
| fyzické rozlišení | 3.840 x 2.160 4K UHD |
| kontrast | 1.200:1 |
| jas | 4.000 cd/m² |
| Panel technology | VA |
| dotyková technologie | infračervená |
| pohledový úhel horiz./vertik. | 178°/178° |
| konektivita | |
| vstup signálu | 1x HDMI (digitální), 1x USB |
| dodatečné prípojky | 2x RJ45, 3x USB typ A, výstup DisplayPort, výstup HDMI |
| bezdrátové funkce | rízeno aplikací (pres WLAN), Bluetooth, WLAN |
| design | |
| barva | černá |
| vybavení | |
| reproduktor | ano |
| integrovaná konferenční kamera | ano |
| zorné pole | 120° |
| integrovaný mikrofon | ano |
| všeobecně | |
| kompatibilní software | Microsoft Teams, Zoom |
| operační systém | |
| operační systém | Android |
| bezpečnost | |
| bezpečnostní funkce | integrovaný kryt webové kamery, rozhraní chráněné heslem |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | funkce UI, potlačení echa a šumu, Včetně zadávacího pera, integrovaná kamera, ovládání hlasem, sledování mluvčího, funkce Whiteboard |
| fyzické vlastnosti | |
| rozměry (š x v x h) | 1.950 x 2.058 x 858 mm |
| hmotnost | 65,5 kg |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |