Hálózat

Keresés:

Ár -tól
Ft
-ig
Ft

Megjelenítés

1000

Gyártói sz.: RBK23-100PES

Bechtle sz.: 4298689

Portok: 2 x 10/100/1000BASE-T, WLAN: Yes, DSL-modem: No, VPN: No, Tűzfal: No

101 000,00

Bruttó ár: 128 270,00 Ft beleértve 27 270,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: RBK53-100PES

Bechtle sz.: 4298339

Portok: 4 x 10/100/1000BASE-T, WLAN: Yes, DSL-modem: No, VPN: No, Tűzfal: No

184 750,00

Bruttó ár: 234 633,00 Ft beleértve 49 883,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: JH706AAE

Bechtle sz.: 4294599

Termék típusa: Szoftver

754 000,00

Bruttó ár: 957 580,00 Ft beleértve 203 580,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: 61073

Bechtle sz.: 4293998

Portok: 5x LAN, WLAN: No, DSL-modem: No, VPN: Yes, Tűzfal: Yes

796 500,00

Bruttó ár: 1 011 555,00 Ft beleértve 215 055,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

A D-Link DGS‑3630 sorozatának Managed Gigabit Stack switch eszközei magas teljesítményt, rugalmasságot, hibatoleranciát és kibővített szoftverfunkciókat kínálnak.

749 000,00 -tól

Bruttó ár: 951 230,00 Ft beleértve 202 230,00 Ft áfa.

4 D-Link DGS‑3630 Switches modell felel meg a keresési kritériumoknak

Gyártói sz.: DWL-6620APS

Bechtle sz.: 4292100

Standard: 802.11ac Wave 2, Sebesség akár: 1267 Mbit/s, Áthidaló funkció: Nem, Portok: 2x LAN, Antennák: Belső

130 500,00

Bruttó ár: 165 735,00 Ft beleértve 35 235,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: J9150AST

Bechtle sz.: 4291662

Adatátviteli sebesség: 11,1 Gbit/s, Csatlakozók: LC, LWL standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 300m, Hullámhossz: 850 nm

80 000,00

Bruttó ár: 101 600,00 Ft beleértve 21 600,00 Ft áfa.

Raktáron.

Gyártói sz.: QSFP40GSR4ST

Bechtle sz.: 4291653

Adatátviteli sebesség: 40 Gbps, Csatlakozók: MPO, LWL standard: Multi-Mode, Hatótávolság: 150m, Hullámhossz: 850 nm

120 250,00

Bruttó ár: 152 718,00 Ft beleértve 32 468,00 Ft áfa.

Raktáron.

Gyártói sz.: 5510000423

Bechtle sz.: 4289161

Standard: 802.11b/g/n/ac, Sebesség akár: 1167 Mbit/s, Áthidaló funkció: Nem, Portok: 2x LAN, Antennák: külső

78 500,00

Bruttó ár: 99 695,00 Ft beleértve 21 195,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: 5510000422

Bechtle sz.: 4289157

Standard: 802.11b/g/n/ac, Sebesség akár: 1167 Mbit/s, Áthidaló funkció: Nem, Portok: 2x LAN, Antennák: Belső

75 750,00

Bruttó ár: 96 203,00 Ft beleértve 20 453,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: OC200

Bechtle sz.: 4288128

Portok: 2x 10/100BASE-TX, Támogatott hozzáférési pontok: 50, Tápegység: tápellátás PoE-n keresztül

20 980,00

Bruttó ár: 26 645,00 Ft beleértve 5 665,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: EAP225-WALL

Bechtle sz.: 4288100

Standard: 802.11a/b/g/n/ac, Sebesség akár: 1167 Mbit/s, Portok: 4, Antennák: Belső

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: DGS-3630-28PC/SI

Bechtle sz.: 4287778

Portok: 24 x 10/100/1000BASE-T, További portok: 4 x SFP Combo, 4x SFP+, PoE: Igen, Irányítható: Igen, Szerkezeti kivitel: Szekrénybe szerelhető

1 254 500,00

Bruttó ár: 1 593 215,00 Ft beleértve 338 715,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: DWL-7620AP

Bechtle sz.: 4285309

Standard: 802.11ac Wave 2, Sebesség akár: 2200 Mbit/s, Áthidaló funkció: Nem, Portok: 2x LAN, Antennák: Belső

143 750,00

Bruttó ár: 182 563,00 Ft beleértve 38 813,00 Ft áfa.

Raktáron.

The AVM FRITZ!Box series delivers high-performance VDSL routers with features that go above and beyond core functions. And if you think that means they're complicated to use, think again, as FRITZ!Box devices are especially user-friendly.

36 800,00 -tól

Bruttó ár: 46 736,00 Ft beleértve 9 936,00 Ft áfa.

7 AVM FRITZ!Box VDSL Router modell felel meg a keresési kritériumoknak

Gyártói sz.: EAP225-OUTDOOR

Bechtle sz.: 4276674

Standard: 802.11a/b/g/n/ac, Sebesség akár: 1167 Mbit/s, Áthidaló funkció: Nem, Portok: 1x LAN, Antennák: külső

21 560,00

Bruttó ár: 27 381,00 Ft beleértve 5 821,00 Ft áfa.

Raktáron.

Az Insight Managed Smart Cloud Gigabit Ethernet switch-ek a NETGEAR-től az első olyan eszközök, melyek bárhonnan kezelhetők és konfigurálhatók. Amire ehhez szüksége van, az mindössze egy hozzáférés a NETGEAR Insight Management platformhoz.

39 560,00 -tól

Bruttó ár: 50 241,00 Ft beleértve 10 681,00 Ft áfa.

8 NETGEAR Insight Managed Switches modell felel meg a keresési kritériumoknak

Gyártói sz.: GS116PP-100EUS

Bechtle sz.: 4273438

Portok: 16x 10/100/1000BASE-T, További portok: Nincs, PoE: Igen, Irányítható: No, Szerkezeti kivitel: Desktop / Rackmount

64 000,00

Bruttó ár: 81 280,00 Ft beleértve 17 280,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: SG350-10SFP-K9-EU

Bechtle sz.: 4268306-14

Portok: 8x SFP, További portok: 2 x SFP Combo, PoE: Nem, Irányítható: Igen, Szerkezeti kivitel: Szekrénybe szerelhető

98 250,00

Bruttó ár: 124 778,00 Ft beleértve 26 528,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

Gyártói sz.: M7200

Bechtle sz.: 4267686

Portok: Nincs, WLAN: Yes, DSL-modem: No, VPN: No, Tűzfal: No

17 860,00

Bruttó ár: 22 682,00 Ft beleértve 4 822,00 Ft áfa.

Szállítható: 20 napon belül.

New technology and requirements ushered in by Wi-Fi connectivity.

Wi-Fi has become a fundamental, business-critical consideration across the corporate landscape. Secure access for staff, guests and customers—not to mention the proliferation of mobile devices such as smartphones and tablets—require a well managed Wi-Fi environment. Digital production environments also depend on Wi-Fi. Advances such as 802.11ac technology offer greater flexibility and numerous benefits for optimising your business processes through better Wi-Fi infrastructure.

 

Network routers, switches and access points.

A scalable, powerful IT infrastructure allows companies to keep pace with future trends and network requirements, thereby maintaining the excellence of their business processes. Because network outages can be expensive, it’s important to maintain employee access at all times, no matter where they’re located. Minimise network downtime by adapting your infrastructure to meet the increasingly demanding requirements of today’s business world.

 

Network hardware for your specific needs.

Make sure your company stays connected with network hardware that’s suited to your environment. Discover Wi-Fi controllers, switches and other components at bechtle.com. We also carry all types of professional modems, which connect directly to routers, switches or computers for smooth, fast communication between devices. Contact our experts at bechtle.com for help selecting appropriate hardware, or consult our detailed product descriptions online. Our online shop carries products by leading providers and offers suitable accessories, such as cables, for all devices. Take your IT infrastructure to the next level with the right network products.