HPE opt. duplex patchkábel LC-LC 1m (AJ834A)

  • Gyártói sz.: AJ834A
  • Bechtle-sz.: 576071
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 3 év szervizgarancia (Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

15 660,00

Bruttó ár: 19 888,00 Ft 4 228,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

HPE opt. duplex patchkábel LC-LC 1m

15 660,00

Kiegészítők összeállítása HPE opt. duplex patchkábel LC-LC 1m

Alternatív termékek ehhez