Opt. duplex patchkábel LC-LC 2m 50/125µ (A50FBLCLC2)

  • Gyártói sz.: A50FBLCLC2
  • Bechtle-sz.: 840422
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

8 175,00

Bruttó ár: 10 382,00 Ft 2 207,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Raktáron.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 2m 50/125µ

8 175,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 2m 50/125µ

Alternatív termékek ehhez